Hizmetler

İhtiyaçlarınızı karşılamak için sizlere özel olarak sunduğumuz hizmetler.

Detaylar

Epilasyon

Detaylar

Cilt Bakımı

Detaylar

Bölgesel Zayıflama

Detaylar

Kalıcı Makyaj

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Hijyen Konusunda Hassasiyet

Uygulamada ki malzemelerimiz kişiye özel tek kullanımlık. Her uygulamadan sonra hijyenik koşulların devamlılığı kontrol edilmekte.

Son Teknoloji Ürünler ile Hizmet

Teknoloji yakından takip ediyoruz ve son teknoloji cihazları kullanıyoruz. Kullanılan dermokozmotik ürünlere yeni ürünler katıyoruz.

%100 Müşteri Memuniyeti

Önceliğimiz güler yüzlü hizmet. Müşterinin mutlu ayrılması ilk hedefimiz. İstihdama dahil edilen öğrencilerimiz en büyük mutluluğumuz.

Hakkımızda

Aris Ezgi Doğan Kadıköy

Aris Ezgi Doğan firması olarak kişisel bakım sektörü içerisinde yer almaktayız. Aris güzellik merkezi olarak sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli, güvenilir, sağlıklı hizmet verme çabası içinde olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini önemsemekteyiz.

Aris Ezgi Doğan olarak yılların vermiş olduğu tecrübelerimiz sonucu sizlerin memnuniyeti için işimizi severek ve büyük bir heyecanla yapmaktayız. Yaptığımız iş ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde, cevap vermek ve aynı zamanda müşterilerimizin sağlıklı, kaliteli hizmetlerimizden yararlanması için sizlere hizmetimizi sunmaktayız.

Kişisel bakım sektöründe lider firma olmayı benimsediğimiz için hizmet sunduğumuz bütün müşterilerimiz ve firmalar için yenilikçi, sağlık düzeyini ön planda tutan, kullanılan bütün kimyasal malzemelerimizin insan sağlığı açısından hiçbir yan etkisi olmayan ürünleri kullanmaktayız. Dürüst, güler yüzlü ve işinde tecrübeli olan personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize Aris Ezgi Doğan olarak hizmet vermekteyiz.

Aris Ezgi Doğan olarak siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih ettiğiniz sizlere sonsuz mutluluğumuzu dile getirmek isteriz. Aris güzellik merkezi olarak amacımız bulunduğumuz sektörde daha çok kesime ve kitleye hitap etmek olacaktır. Her gün değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek ilkel yöntemlerden sıyrılıp teknolojiyi takip etmekteyiz. Böylelikle daha çok zaman ve kolay uygulanabilir işlemler ile sizleri karşılamaktayız..

Ekibimiz

Tuğçe BAYRAMOĞLU

Uzman

Tuana ŞAHİN

Uzman

Sevde Nur TOPAL

Uzman

Serap ULAŞ

Uzman

Rüveyda TOKUR

Uzman

Nurgül AKÇAM

Uzman

Nazlı ÖZTÜRK

Uzman

Esmer BAYRAMOVA

Uzman

Deniz ARGİŞ

Uzman

Berfin EMEN

Uzman

Çiğdem ÖNGE

Uzman

Zeynep AYRIM

Halkla İlişkiler

Elif YALÇUVA

Halkla İlişkiler

Sema Sönmez

Call Center

Sedef Sırlıkaya

Banko

Şirvan Tunalı

Muhasebe

Burcu Ebru Durdu

Banko

Filiz Fulya Bölük

Banko

Neler Başardık

75+

Şube

750K+

Mutlu Müşteri

66+

Şehir